Doradztwo projektowe

Nie potrzebujesz pełnego projektu wnętrza, ale wsparcia w małym zakresie związanym ze swoim mieszkaniem? Pomożemy i doradzimy projektowo oraz wizualnie.

Doradztwo projektowe - na czym to polega?

Usługa doradztwa projektowego skierowana jest do osób, które nie potrzebują pełnego projektu wnętrza, tylko wsparcia w małym zakresie związanym z wykończeniem i zmianami swojego wnętrza. W takim przypadku pełny projekt wraz z rzutami technicznymi, wizualizacjami itp. jest zbędny, natomiast istotne jest indywidualne podejście i dostosowanie się do Twoich potrzeb.

Doradzimy Ci w małym urywku prac związanych z projektowaniem i wykańczaniem wnętrz, a naszą pracę rozliczymy wg. stawki godzinowej.

Potrzebujesz pełnego projektu wykończania wnętrza? Kliknij w link: Projektowanie wnętrzdoradztwo projektowe Kraków

Przykłady zakresu doradztwa projektowego

Doradztwo przy zakupie mieszkania
Jesteś na etapie zakupu mieszkania? Kup go ze wsparciem projektanta wnętrz, zyskaj:
- analizę układu funkcjonalnego
- propozycje alternatywnych układów funkcjonalny
- doradztwo przy szacowaniu kosztów zmian
- projekty techniczne, które będzie można zastosować na etapie zmian deweloperskich
Wsparcie przy zmianach deweloperskich
Jeśli zakupione przez Ciebie mieszkanie jest na wczesnym etapie budowy, to często ma możliwość wprowadzenia zmian deweloperskich, które ograniczą późniejsze koszty wykończenia, wśród nich min.:
- zmiany układu ścian
- zmiany instalacji wod-kan
- zmiany instalacji elektrycznej
Projekty pojedynczych pomieszczeń
Remontujesz pojedyncze pomieszczenie? Pomożemy Ci je dobrze zaplanować, możemy przygotować rzuty techniczne, listy zakupowe, wizualizacje. Przygotujemy:
- projekt kuchni
- projekt łazienki
- projekt salonu
- projekt sypialni
- projekt pokoi
Lifting, dekoracja przestrzeni
Posiadasz przestrzeń, którą chcesz odświeżyć niskim kosztem? Pomożemy Ci w doborze dodatków oraz doradzimy co zrobić aby nadać jej nowe życie. Usługę świadczymy również w stosunku do powierzchni biurowych.
Home staging / wsparcie przy sprzedaży lub wynajmie:
Chcesz odświeżyć mieszkanie w celu podniesienia jego wartości przed sprzedażą lub wynajmem? Dzięki naszemu doświadczeniu i przy zastosowaniu już skromnego budżetu możemy sprawić, że przestrzeń będzie wyglądała niemal jak nowa.
Inne wsparcie przy aranżacji wnętrza
Potrzebujesz innej pomocy? Skontaktuj się z nami, a dostosujemy naszą usługę pod Ciebie.
Możemy Ci pomóc? Doradzić w zakresie projektu i wykończenia wnętrza?

Potrzebujesz pełnego projektu wnętrza lub wykończenia mieszkania?

Projektowanie wnętrz

Tworzymy pełne projekty wnętrz. Składają się one z projektów technicznych, wizualizacji, list zakupowych. Doradzamy w pełnym zakresie związanym z aranżacją wnętrza.

Dowiedz się więcej

Wykończenia mieszkań pod klucz

Mamy możliwość wykończenia pod klucz zaprojektowanego przez nas mieszkania. Zajmujemy się wówczas całym procesem od projektu po oddanie posprzątanego i kompleksowo wykończonego wnętrza.

Dowiedz się więcej

Indywidualna wycena doradztwa projektowania wnętrz

Każda sytuacja jest inna i bardzo indywidualna, dlatego też usługa doradztwa projektowego wnętrz rozliczana jest na stawce godzinowej. Wszystko zaczyna się od krótkiej darmowej rozmowy telefonicznej, następnie ustalamy dalsze kroki działania.

Potrzebujesz więcej informacji? Umów się na krótką darmową rozmowę telefoniczną.
  projektowanie wnętrz kraków

  Dlaczego warto skorzystać z doradztwa projektowego w Loftful?

  Praktyczne doradztwo

  Oprócz projektowania zajmujemy się również wykończeniami i stolarką meblową, te doświadczenia pozwalają nam doradzać i tworzyć projekty, które są praktyczne.

  Oszczędności

  Doradztwo projektanta na wczesnym etapie zwraca się wielokrotnie, pomożemy np. uniknąć zakupu nieodpowiedniego mieszkania albo znaleźć oszczędności w pracach wykończeniowych.

  Słuchamy i doradzamy

  Naszą rolą jest jak najlepsze poznanie Ciebie i Twoich potrzeb. Dlatego słuchamy, doradzamy, inspirujemy. Wierzymy, że tylko w ten sposób możemy wesprzeć Cię w tworzeniu Twojego wymarzonego wnętrza.

  Unikatowe wnętrza

  Badamy zawsze potrzeby klienta i dobieramy projektanta do stylu wnętrza i upodobań klienta. Dbamy, aby było one unikatowe i oryginalne.

  Oszczędność

  Rynek oferuje obecnie ogromną ilość materiałów, potrafimy zidentyfikować miejsca, gdzie nie warto przepłacać oraz źródła zakupu materiałów wykończeniowych.

  Sprawdzone materiały

  Dzięki temu, że również wykańczamy mieszkania naszych klientów, znamy w praktyce materiały, które rekomendujemy. Wiemy, których unikać, a które są godne polecenia.

  Jak wygląda proces współpracy przy doradztwie projektowym?

  1.

  Rozmowa telefoniczna

  Kontaktujemy się telefonicznie - sprawdzamy Twoje potrzeby, a także umawiamy się na termin spotkania doradztwa w zakresie wnętrz, odbywa się ono u nas w biurze lub online.

  2.

  Przesłanie rzutów, zdjęć mieszkania i dodatkowych informacji drogą mailową

  W zależności od zakresu, w jakim mamy Ci pomóc prosimy o maila z rzutami, zdjęciami bądź też innymi informacjami, które będą niezbędne, aby Ci odpowiedni doradzić. Przesłane informacje pozwalają nam odpowiednio przygotować się do spotkania.

  3.

  Spotkanie z projektantką w biurze lub online

  Umawiamy się na spotkanie, omawiamy Twoje potrzeby i wyzwania. Słuchamy oraz doradzamy, tak aby wnieść jak największą wartość w Twoje mieszkanie.

  4.

  Ewentualne dalsze działania

  Jeśli spotkanie wystarczyło, aby Ci pomóc, to się cieszymy i zamykamy współpracę. Często jednak zdarza się, że potrzebne są od nas dalsze działania, takie jak np. przygotowanie pojedynczych rzutów technicznych, przygotowanie listy zakupowej, czy też wizyta na Twojej nieruchomości, aby np. wykonać Home Staging.
  Zadzwoń lub napisz wiadomość, a porozmawiamy jak możemy Ci pomóc.
  Umów się na rozmowę

  Co dalej?

  Potrzebujesz doradztwa w zakresie projektowania lub wykańczania wnętrz? Zadzwoń lub napisz wiadomość, a sprawdzimy, jak możemy Ci pomóc.

  Zostaw wiadomość

  Jeśli posiadasz rzut mieszkania, to załącz go w wiadomości. Zostaw także numer kontaktowy. Zadzwonimy w ciągu 48 godzin.

  Porozmawiajmy

  Zdzwonimy się na krótką rozmowę telefoniczną, sprawdzimy Twoje potrzeby oraz omówimy dalsze kroki współpracy.

  Doradztwo

  Na podstawie Twoich potrzeb przygotujemy plan działania oraz dostosujemy nasze wsparcie do Twoich potrzeb.

  Działajmy

  Gdy nasza wizja na Twoje mieszkanie Ci się spodoba, rozpoczniemy współpracę. Przygotuj się na efekt wow po zakończeniu prac.

  Zamów bezpłatną wycenę

  Prześlij nam swój numer telefonu, a także jeśli posiadasz rzut mieszkania, w ciągu 48h skontaktujemy się z Tobą,
  aby umówić się na spotkanie i przygotować plan na Twoje mieszkanie.

  Formularz Kontaktowy