Poznaj nas i nasze wartości

Pomagamy klientom w całym procesie remontu, od projektu do wykończenia, skupiając się na ich potrzebach i oczekiwaniach, słuchając i doradzając.

Nasza historia

Cofnijmy się do roku 2018, gdy Kamil założył firmę zajmującą się przygotowywaniem mieszkań inwestycyjnych oraz obrotem nieruchomościami (w systemie zakupu mieszkania do remontu, jego aranżacji oraz sprzedaży). Prowadzenie tej działalności wymagało budowania zespołu projektantów oraz specjalistów w remontowaniu mieszkań. Po pewnym czasie zaczęły się do niego zgłaszać osoby z polecenia, które chciały kupić mieszkanie, a z czasem też takie, które mieszkanie już miały, ale chciały, abyśmy je wyremontował w standardzie, w jakim sprzedawał nieruchomości. Tak w głowie Kamila narodził się pomysł na Loftful – firmę zajmującą się projektowaniem i kompleksowym wykańczaniem mieszkań pod klucz. Firmę, która posiada wszystko w jednym miejscu. Od projektu do wykończenia. Firmę, która słucha potrzeb klientów, gdzie klient jest na pierwszym miejscu. Firmę, która pomaga na każdym etapie remontu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zdążyliśmy doskonale poznać wyzwania, pojawiające się na etapie remontu. Postanowiliśmy, że te wyzwania i obowiązki przejmiemy na siebie, tak aby nasi klienci otrzymali mieszkanie swoich marzeń na czas i w założonym budżecie, a okres remontu przeszli ze spokojem, mając u boku doświadczonego partnera. Dlatego też oferujemy szeroki zakres usług z dwoma głównymi: Projektowanie wnętrz Wykończenia mieszkań pod klucz


1. Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się projektowaniem i kompleksowym wykańczaniem mieszkań pod klucz. Pomagamy klientom na każdym etapie remontu poprzez szeroki wachlarz usług dodatkowych. Nasze główne usługi można sprawdzić pod linkami:
Projektowanie wnętrz
Wykończenia mieszkań pod klucz


2. Kto robi projekty?

Dostosowujemy osobę projektującą do stylu projektowanego wnętrza i klienta. Dbamy, aby były one unikatowe i oryginalne. Oprócz projektowania zajmujemy się również wykończeniami, te doświadczenia pozwalają nam tworzyć projekty, które są nie tylko ładne na papierze, ale również praktyczne w wykonaniu i funkcjonalne w użytkowaniu.


3. Kto wykonuje remonty?

Nasze remonty wykonują sprawdzone ekipy, z którymi współpracujemy od lat. Gwarantujemy wysoką jakość wykonanych prac, dbałość o szczegóły oraz terminowość. Wszystko zostaje zapisane w umowie, co daje dodatkowe zabezpieczenie.


4. Kto i jak robi meble na wymiar?

Stolarze, z którymi współpracujemy, wykonują dla nas meble od lat, dzięki czemu jesteśmy w stanie nie tylko zaprojektować, ale przede wszystkim wykonać i zamontować meble na wymiar. Słuchamy potrzeb naszych klientów, dlatego jesteśmy w stanie wykonać meble dopasowane do Twojego wymarzonego wnętrza. Posiadanie umów na wyłączność daje również gwarancję dostępności i terminowej realizacji.


5. Jak działamy?

Kompleksowo! Słuchając potrzeb. Każdą współpracę poprzedza analiza potrzeb i oczekiwań klienta, aby ustalić, czy nasze kompetencje pomogą klientowi. Jesteśmy po to, żeby pomagać. Wierzymy, że indywidualne podejście do klienta i wyceny daje klientom realną wartość. Dla nas najważniejszy jesteś Ty.


6. Czy klient ma wpływ na usługę?

Tak, to od Ciebie zależy, jakie prace zostaną wykonane i jakie materiały zostaną wybrane. Dzięki indywidualnej wycenie dostosujemy kosztorys do Twoich potrzeb. Wysłuchamy Twoich oczekiwań i doradzimy w kwestii rozwiązań. Jesteśmy elastyczni, wierzymy w szczerość i transparentność, jako kluczach do udanej współpracy.

Poznaj nasz zespół

Kamil Bielak

Właściciel Loftful

Anna Wojewódzka

Projektantka wnętrz

Piotr Kowal

Koordynator remontów

Radosław Baran

Doradca klienta

Anna Najder

Projektantka wnętrz

Julia Cichoń

Specjalista ds. administracyjnych

Mikołaj Królik

Specjalista ds. marketingu

Specjaliści branżowi, ekipy remontowe, stolarze, szklarze itp.

Zamów bezpłatną wycenę

Prześlij nam swój numer telefonu, a także jeśli posiadasz rzut mieszkania, w ciągu 48h skontaktujemy się z Tobą,
aby umówić się na spotkanie i przygotować plan na Twoje mieszkanie.

Formularz Kontaktowy