Paczki materiałów wykończeniowych

Skompletujemy wszystkie materiały niezbędne do wykończenia Twojego mieszkania i dostarczymy je pod wskazany adres jednym transportem.

Usługa paczki materiałów wykończeniowych – co to jest?

Zamówienie materiałów wykończeniowych od różnych dostawców jest czasochłonne i czasami problematyczne. Trzeba odebrać kilka dostaw, zgrać ich terminy, zorganizować odbiory, a także ponieść koszty oddzielnych transportów. Rozwiązaniem tego problemu jest usługa „Paczki materiałów wykończeniowych”, w której skompletujemy dla Ciebie paczkę materiałów, które są niezbędne do wykończenia Twojego mieszkania. Wszystko przyjedzie pod wskazany adres jednym transportem w ustalonym terminie.
Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić czas, a także problemy związane z szukaniem, zamawianiem i dogrywaniem wielu dostaw. Dodatkowo ograniczy to Twoje koszty zarówno transportu jak i samych materiałów, gdyż jako biuro projektowe mamy szansę uzyskać dla Ciebie specjalne rabaty.

Wszystkie materiały możemy magazynować u siebie przez okres 2 miesięcy, sprawia to, że materiały wykończeniowe czekają na Ciebie z wyprzedzeniem oraz dojeżdżają na adres wykańczanego mieszkania w momencie kiedy są na nim potrzebne.

Materiały możemy wysłać wszędzie na terenie całej Polski.

Paczki materiałów wykończeniowych przygotowujemy dla klientów, którzy skorzystali z naszej usługi projektowania wnętrz w Krakowie oraz Online w całej Polsce. Przygotowywanie paczki przez naszych projektantów na etapie projektowania wnętrza gwarantuje, że materiały pochodzą od sprawdzonych dostawców oraz są wysokiej jakości. Więcej informacji o projektowaniu wnętrz pod linkiem: Projektowanie wnętrz

Twoje mieszkanie znajduje się w Krakowie lub okolicy? Koniecznie sprawdź naszą usługę wykończenia mieszkań pod klucz z całym materiałem, więcej informacji pod linkiem: Wykończenia mieszkań KrakówUmów się na darmową rozmowę w celu uzyskania większej ilości informacji:

Umów się na rozmowę
paczki materiałów wykończeniowych

Jakie materiały wykończeniowe wchodzą w skład paczek?

Podłogi:
Podkłady
Panele
Deski
Wykładziny
Listwy przypodłogowe
Listwy łączeniowe
Płytki:
Płytki
Cegiełka
Fugi
Wykończenia do płytek
Armatura:
Baterie
Deszczownice
Brodziki
Kabiny prysznicowe
Wanny
Umywalki
Drzwi (oddzielny transport):
Ościeżnice
Drzwi
Klamki
Wykończenia ścian:
Tapety
Farby dekoracyjne
Tynki dekoracyjne
Oświetlenie:
Lampy
Włączniki i kontakty
Oczka sufitowe
Inne:
Zorganizujemy również inne niezbędne materiały na indywidualne potrzeby
Chcesz poznać więcej szczegółów? Umów się na rozmowę:

paczki materiałów wykończeniowych

Porozmawiajmy!

U nas wszystko zaczyna się od rozmowy.

Naszą główną misją jest doradzanie naszym klientom. Dlatego też kliknij w poniższy link i wypełnij formularz. Odezwiemy się w ciągu 48h. Zbadamy, jakie masz potrzeby i wspólnie omówimy najlepsze dla Ciebie rozwiązania oraz sprawdzimy, czy możemy Ci pomóc.

Umów się na bezpłatną rozmowę
  wykończenia mieszkań pod klucz kraków

  Jak wygląda przygotowanie i dostarczenie paczki materiałów wykończeniowych?

  1.

  Opracowanie paczki materiałów

  Określamy listę zakupową, a w niej ilość potrzebnych materiałów i ich cenę. Pamiętaj, paczkę możemy przygotować tylko dla osób, które wykonały z nami projekt wnętrza. Więcej informacji na temat projektowania wnętrz pod linkiem: Projektowanie wnętrz

  2.

  Akceptacja zamówienia, terminów oraz opłacenie fv

  Po zaakceptowaniu przez Ciebie zamówienia oraz terminów prześlemy Ci fv, jej opłacenie pozwoli nam na dalsze działanie i kompletowanie zamówienia.

  3.

  Kompletowanie zamówienia

  Zbieramy wszystkie materiały u nas na magazynie. Materiały dostajemy od naszych sprawdzonych dystrybutorów, co gwarantuje ich jakość oraz pozwala na uzyskanie lepszych cen (rabaty określamy już na etapie 1). Jeżeli z jakiegoś powodu uzyskanie potrzebnych materiałów w wyznaczonym terminie jest utrudnione, kontaktujemy się i doradzamy w szukaniu zamienników.

  4.

  Wysyłka

  W uzgodnionym w pkt. 2 terminie wysyłamy jednym transportem całość materiałów. Będziesz przez nas informowany na bieżąco o momencie wysyłki oraz terminach dostawy, tak abyś mógł zorganizować osoby do odbioru materiałów.
  Jesteś zainteresowany paczką materiałów wykończeniowych? Zadzwoń lub napisz wiadomość, a omówimy Twoje potrzeby
  Umów się na rozmowę

  Dlaczego warto zamówić paczkę wykończeniową od Loftful?

  Jedna dostawa

  Wszystkie materiały przyjadą jednym transportem, ograniczysz koszty oraz czas potrzebny na koordynację odbiorów.

  Oszczędność czasu

  Nie będziesz musiał chodzić po sklepach, pomożemy Ci w doborze materiałów, a wszystkie materiały przyjadą w jednym momencie.

  Sprawdzone materiały

  Sami zajmujemy się wykańczaniem mieszkań pod klucz, więc wiemy jak poszczególne marki sprawdzają się w praktyce. Rekomendujemy i dostarczamy tylko sprawdzone produkty.

  Oszczędność pieniędzy

  Zaoszczędzisz na kosztach transportu. Dodatkowo jako biuro projektowe mamy możemy uzyskać rabaty dla naszych klientów.

  Dostępność materiałów

  Jesteśmy na bieżąco z dostępnością materiałów, jeśli z jakiegoś powodu będą niedostępne, pomożemy Ci w znalezieniu zamienników.

  Magazynowanie

  Magazynujemy materiały do 2 miesięcy w naszych magazynach. Pozwala Ci to zaplanować odbiór w optymalnym dla Ciebie momencie.

  Potrzebujesz projektu wnętrza albo wykończenia mieszkania?

  Projektowanie wnętrz

  Naszą pasją jest tworzenie unikalnych przestszeni dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Przede wszyskim słuchamy, badamy potrzeby i doradzamy, na każdym etapie związanym z Twoim wnętrzem. Usługa dostępna w całej Polsce.

  Dowiedz się więcej

  Wykończenia mieszkań pod klucz

  Wykonujemy kompleksowe wykończenia wnętrz. Od projektu po wytkończenie z całym materiałem. Bierzemy na siebie cały proces remontowy, tak aby nasi klienci mogli wejść i tego samego dnia zamieszkać na mieszkaniu. Wykończenie mieszkań pod klucz dostępne jest w Krakowie i okolicach

  Dowiedz się więcej

  Co dalej?

  Jesteś zainteresowany kompleksowym wykończeniem mieszkania? Zadzwoń lub napisz wiadomość,
  a umówimy się na spotkanie, aby sprawdzić Twoje potrzeby i wycenić prace.

  Zostaw wiadomość

  Jeśli posiadasz rzut mieszkania, to załącz go w wiadomości. Zostaw także numer kontaktowy. Zadzwonimy w ciągu 48 godzin

  Porozmawiajmy

  Jeśli mieszkanie nie jest jeszcze oddane – nic nie szkodzi, spotkamy się przy kawie u nas w biurze, już na podstawie rzutu możemy zaplanować wszystkie prace.

  Propozycja współpracy

  Na podstawie Twoich potrzeb przygotujemy wycenę oraz plan działania.

  Działajmy

  Gdy nasza wizja na Twoje mieszkanie Ci się spodoba, rozpoczniemy współpracę. Przygotuj się na efekt wow po zakończeniu prac.

  Zamów bezpłatną wycenę

  Prześlij nam swój numer telefonu, a także jeśli posiadasz rzut mieszkania, w ciągu 48h skontaktujemy się z Tobą,
  aby umówić się na spotkanie i przygotować plan na Twoje mieszkanie.

  Formularz Kontaktowy

   Jakie usługi Cię interesują?