Projektowanie wnętrz

Nasi projektanci przygotują dla Ciebie projekt wymarzonego wnętrza. Dzięki doświadczeniu w wykonywaniu remontów stworzymy dla Ciebie wnętrze nie tylko piękne, ale przede wszystkim funkcjonalne. A co najważniejsze słuchamy Ciebie i Twoich potrzeb.

Projektowanie wnętrza - na czym to polega?

Przygotowanie projektu wnętrza to nie tylko przygotowanie projektów, dobór materiałów, czy stworzenie wizualizacji. Jest to przede wszystkim bardzo dokładne poznanie człowieka, który w tym wnętrzu będzie mieszkał. Projektant wnętrz powinien dobrze zrozumieć, jaki masz rytm dnia, jakie masz nawyki, czego potrzebujesz w swoim mieszkaniu, a także zrozumieć Twoje możliwości finansowe.
Projektant wnętrz jest przede wszystkim doradcą. Zaproponuje on również rozwiązania, które pozwolą zoptymalizować budżet remontowy, a także uniknąć niepotrzebnych kosztów w przyszłości (np. feralnych materiałów wykończeniowych).

Główne elementy końcowe pełnego projektu wnętrza to:

 • Rzuty techniczne - sprawią, że etap remontowy przebiegnie sprawnie i ograniczy ilość zapytań ze strony fachowców. Wykonawcy będą mieli rozrysowane wszystko na papierze, łącznie z informacją gdzie mają zacząć układać płytki, czy też gdzie zejdą się fugi.

 • Wizualizacje - zobrazują Ci jak w rzeczywistości będzie wyglądało wnętrze po zakończeniu prac, co pozwoli upewnić się, że będzie to wymarzona przestrzeń oraz zniweluje ryzyko zmian i poprawek już po zakończeniu prac.

 • Lista zakupowa - dzięki niej zaoszczędzisz bardzo dużo czasu i stresu na jeżdżeniu i szukaniu materiałów. Zachęcamy również do skorzystania z naszej usługi przygotowania paczki materiałów wykończeniowych, gdzie jednym zamówieniem u nas otrzymasz wszystkie materiały jednym transportem, co zaoszczędzi Twój czas i pieniądze na transportach z różnych miejsc. Więcej informacji pod linkiem: “Paczki materiałów wykończeniowych”.

 • Rzuty techniczne mebli na wymiar - pozwolą one zamówić meble u stolarza zgrane z przestrzenią Twojego mieszkania, a także ułatwią mu wycenę. Osoby z Krakowa i okolic zapraszamy do sprawdzenia naszych usług stolarskich. Więcej informacji pod linkiem: “Meble na wymiar”


Jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych jest nasze doświadczenie wynikające z tego, że sami przeprowadzamy remonty, robimy meble na wymiar itp. Sprawia to, że przygotowujemy projekty wnętrz, które oprócz tego, że wyglądają ładnie i designersko, mieszczą się w planowanym budżecie. Usługę projektowania wnętrz świadczymy całej Polsce.projektowanie wnętrz

Dlaczego warto powierzyć projekt mieszkania Loftful?

Wykonalne i realne projekty

Oprócz projektowania zajmujemy się również wykończeniami i stolarką meblową, te doświadczenia pozwalają nam tworzyć projekty, które są nie tylko ładne na papierze, ale również praktyczne w wykonaniu.

Kontrola budżetu

Dla dużej części naszych klientów wykonujemy również wykończenia, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z cenami materiałów i potrafimy dobrze dostosować się do założonych budżetów.

Słuchamy i doradzamy

Naszą rolą jest jak najlepsze poznanie Ciebie i Twoich potrzeb. Dlatego słuchamy, doradzamy, inspirujemy. Wierzymy, że tylko w ten sposób możemy zaprojektować Twoje wymarzone wnętrze.

Unikatowe wnętrza

Dostosowujemy projektanta do stylu wnętrza i upodobań klienta. Dbamy, aby było one unikatowe i oryginalne.

Oszczędność

Rynek oferuje obecnie ogromną ilość materiałów, potrafimy zidentyfikować miejsca, gdzie nie warto przepłacać oraz najlepsze źródła zakupu materiałów wykończeniowych.

Sprawdzone materiały

Dzięki temu, że również wykańczamy mieszkania naszych klientów, znamy w praktyce materiały, które rekomendujemy. Wiemy, których unikać, a które są godne polecenia.

Jak powstają projekty z Loftful?

1.

Umowa na prace projektowe

Umowa gwarantuje Ci terminy wykonywania projektów oraz harmonogram ich prac. Określamy zakres projektowy oraz ostateczną cenę.

2.

Inwentaryzacja / zbadanie dokładnych projektów technicznych

Prosimy o przesłanie dokładnych rzutów technicznych, a w przypadku mieszkań znajdujących się w Krakowie i okolicy przeprowadzamy wizję lokalną.

3.

Spotkanie z projektantką i badanie potrzeb

Uważamy to za najważniejszy etap projektu. Zależy nam na tym, aby jak najlepiej Cię poznać, zrozumieć Twój styl życia, nasi projektanci pytają o ulubione kolory, materiały, a także proszą o przygotowanie wcześniej zdjęć inspiracji. Podczas rozmowy zadajemy dużo pytań, ale również doradzamy i inspirujemy. Przedstawiamy również realizacje, które mają pobudzić wyobraźnię. Spotkanie odbywa się stacjonarnie w naszym biurze lub online.

4.

Przygotowanie układu funkcjonalnego

Przygotowujemy projekt układu pomieszczeń, upewniamy się, czy obecny układ mieszkania oraz przyłączy faktycznie odpowiada Twoim potrzebom.

5.

Lista zakupowa i wizualizacje

Na tym etapie dobieramy szczegóły Twojego wnętrza. Przygotowujemy listę zakupową wraz z linkami, a także przenosimy je do projektów 3D, tak abyś mógł na wizualizacjach upewnić się, że Twoje wnętrze będzie wyglądało tak, jak je sobie wymarzyłeś/łaś.

6.

Rysunki techniczne

Przygotowujemy projekty techniczne, pozwolą one wykonawcy sprawnie przeprowadzić prace wykończeniowe.

7.

Oddanie całości projektów, opcjonalnie paczka materiałowa

Po zaakceptowaniu projektów przesyłamy Ci je w uporządkowanej formie. Opcjonalnie możemy również zorganizować Ci wszystkie materiały wykończeniowe i przesłać na adres remontu. Więcej na ten temat pod linkiem: “paczki materiałów wykończeniowych”.
Jesteś zainteresowany projektem swojego mieszkania? Zadzwoń lub napisz wiadomość, a umówimy się na darmową konsultację.
Umów się na darmową konsultację

Indywidualna wycena projektu i aranżacji Twojego wnętrza

Każde mieszkanie jest inne, dlatego wycenę projektowania wnętrz przygotowujemy indywidualnie. Słuchamy Twoich potrzeb i oczekiwań, doradzamy i w oparciu o te informacje przygotowujemy dla Ciebie wycenę. Wpływ na cenę projektu ma kilka czynników, do głównych należą m.in. zakres usługi (jeden z pakietów powyżej), metraż oraz ilość łazienek.


Chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztowało zaprojektowanie Twojego wnętrza? Skontaktuj się z nami!
  projektowanie wnętrz kraków

  Czy potrzebujesz również usługi kompleksowego wykończenia mieszkania?

  Oprócz projektowania wnętrz zajmujemy się również kompleksowymi wykończeniami mieszkań i domów. Przejmujemy wówczas za naszych klientów cały proces wykończeniowy. Przygotowujemy projekt i listę zakupową, dostarczamy niezbędne materiały budowlane i wykończeniowe, przeprowadzamy remont, koordynujemy i nadzorujemy prace nasze ekipy wykończeniowej, wykonujemy lustra i meble na wymiar, na koniec sprzątamy. Możesz jechać na wakacje i wprowadzić się po powrocie na gotowe mieszkanie.
  Korzystając z usługi kompleksowego wykończenia, otrzymujesz również rabat na projekt. Usługa dostępna na terenie Krakowa i okolic.

  Sprawdź usługę wykończenia mieszkań pod klucz

  Co wchodzi w zakres usługi projektowania wnętrz?

  Zakres usługi projektowania wnętrz dostosowujemy zawsze do potrzeb klienta. Dla uproszczenia wykonywane przez nas prace podzieliliśmy na trzy pakiety.

  Zakres podstawowy Zakres wizualizacja Zakres rozszerzony
  Inwentaryzacja (nie dotyczy projektów online)
  Doradztwo projektanta
  Lista zakupowa materiałów wykończeniowych
  Rzut układu funkcjonalnego
  Rzut elektryki i oświetlenia
  Rzut wod-kan
  Rzut podłóg i sufitów podwieszanych
  Rzuty ścian w łazience
  Wizualizacje pomieszczeń
  Lista zakupowa uwzględniająca meble ruchome i dodatki
  Rozrys techniczny mebli na wymiar
  Rzuty techniczne ścian
  Potrzebujesz doradztwa jaki zakres prac będzie optymalny dla Ciebie?
  Umów się na darmową konsultację

  Co dalej?

  Jesteś zainteresowany usługą projektowania wnętrz? Zadzwoń lub napisz wiadomość, a umówimy się na spotkanie, aby sprawdzić, czy możemy Ci pomóc.

  Zostaw wiadomość

  Jeśli posiadasz rzut mieszkania, to załącz go w wiadomości. Zostaw także numer kontaktowy. Zadzwonimy w ciągu 48 godzin.

  Porozmawiajmy

  Jeśli mieszkanie nie jest jeszcze oddane – nic nie szkodzi, spotkamy się przy kawie u nas w biurze lub na wideo, już na podstawie rzutu możemy zaplanować wszystkie prace.

  Propozycja współpracy

  Na podstawie Twoich potrzeb przygotujemy wycenę oraz plan działania.

  Działajmy

  Gdy nasza wizja na Twoje mieszkanie Ci się spodoba, rozpoczniemy współpracę. Przygotuj się na efekt wow po zakończeniu prac

  Zamów bezpłatną wycenę

  Prześlij nam swój numer telefonu, a także jeśli posiadasz rzut mieszkania, w ciągu 48h skontaktujemy się z Tobą,
  aby umówić się na spotkanie i przygotować plan na Twoje mieszkanie.

  Formularz Kontaktowy

   Jakie usługi Cię interesują?