Pełne wsparcie przy aranżacji i wykończeniu wnętrza

Projektowanie wnętrz oraz wykończenia pod klucz to nasze główne usługi, jednak wspieramy naszych klientów we wszystkim co jest związanie z wykończeniem ich mieszkań.

Główne usługi

Projektowanie wnętrz

Tworzymy estetyczne i unikalne wnętrza w oparciu o gust i potrzeby klienta. Doradzamy w kwestiach doboru materiałów oraz funkcjonalnych rozwiązań zagospodarowania przestrzeni. Dbamy, aby projekty które tworzymy wpasowały się w budżet.

Dowiedz się więcej

Wykończenia mieszkań pod klucz

Przejmiemy za Ciebie cały proces remontowy. Przygotujemy projekt i listę zakupową. Zamówimy i dostarczymy materiały, przeprowadzimy remont, skoordynujemy prace, wykonamy meble na wymiar oraz lustra, a na końcu posprzątamy.

Dowiedz się więcej

Usługi pomocnicze

Meble na wymiar

Bez wątpienia meble na wymiar są jednym z najważniejszych elementów mieszkania. Słuchamy Twoich potrzeb i pomagamy zaprojektować oraz wykonać zabudowę na wymiar dostosowaną do Ciebie. Dzięki sprawdzonym stolarzom oraz uporządkowanym procesom realizujemy zamówienia na czas, z dbałością o funkcjonalnośc oraz detale mebli.


Dowiedz się więcej

Remont mieszkania z rynku wtórnego
(przywrócenie do stanu deweloperskiego)

Prace remontowe w mieszkaniu z rynku wtórnego różnią się od wykończenia wnętrza w mieszkaniu deweloperskim. Aby mieszkanie mogło służyć przez kolejne lata należy przywrócić je do stanu deweloperskiego co wiąże się z wymianą instalacji, licznymi demontażami, a czasami również wymianą tynków i stolarki drzwiowej oraz okiennej. Do remontu mieszkania z rynku wtórnego zawsze podchodzimy indywidualnie, dostosowując naszą usługę do potrzeb oraz zastanego stanu mieszkania.

Dowiedz się więcej

Doradztwo projektowe

Nie potrzebujesz projektu, ale wsparcie doświadczonego projektanta może Ci pomóc? Może jesteś na etapie zakupu nieruchomości i nie wiesz czy to dobry wybór? Może potrzebujesz porady w sprawie jednego pomieszczenia? Ta usługa jest odpowiedzią na te potrzeby. Doradzimy Ci w konkretnym małym urywku prac projektowych i wycenimy pracę ze względu na nasz zaangażowany czas.


Dowiedz się więcej

Paczki materiałów wykończeniowych

Zorganizowanie materiałów niezbędnych do przeprowadzenia remontu jest czasochłonne. Skompletujemy dla Ciebie paczkę materiałów niezbędnych do wykonania remontu, zamówimy je oraz wyślemy prosto na wskazany przez Ciebie adres. Pomożemy Ci zaoszczędzić wiele czasu i problemów związanych z zamówieniami i chodzeniem po sklepach, a także ograniczymy Twoje koszty ze względu na jedną dostawę oraz rabaty które mamy szansę uzyskać u dostawców.

Dowiedz się więcej

Odbiór mieszkania od dewelopera

Odbiór techniczny od dewelopera to zagwarantowane ustawą prawo do weryfikacji lokalu przed przeniesieniem własności. Sprawdzanie lokalu z doświadczonym inżynierem pozwala zaoszczędzić dużo stresu i pieniędzy na naprawie usterek deweloperskich. Współpracujemy ze sprawdzoną firmą zajmującą się odbiorami, którą z czystym sumieniem polecamy.

Finansowanie remontu

Czasami zrealizowanie swojego wymarzonego mieszkania wymaga zorganizowania dodatkowego finansowania. Współpracujemy z doświadczonymi dordcami finansowymi z Phinance, którzy pomagają uzyskać naszym klientom kredyty remontowe na bardzo korzystnych warunkach.


Porozmawiajmy!

Najlepszym pierwszym krokiem jest rozmowa.

Wypełnij formularz kontaktowy w celu umówienia się na bezpłatną rozmowę z naszym konsultantem. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 48 godzin, zbadamy Twoje potrzeby i wspólnie sprawdzimy jak możemy Ci pomóc!

  projektowanie wnętrz kraków

  Co dalej?

  Sądzisz że możemy Ci pomóc? Zadzwoń lub napisz wiadomość,
  a umówimy się na spotkanie aby sprawdzić Twoje potrzeby i wycenić prace

  Zostaw wiadomość

  Jeśli posiadasz rzut mieszkania, to załącz go w wiadomości. Zostaw także numer kontaktowy. Zadzwonimy w ciągu 48 godzin.

  Spotkajmy się

  Jeśli mieszkanie nie jest jeszcze oddane – nic nie szkodzi, spotkamy się przy kawie u nas w biurze, już na podstawie rzutu możemy zaplanować wszystkie prace.

  Propozycja współpracy

  Na podstawie Twoich potrzeb przygotujemy wycenę oraz plan działania.

  Działajmy

  Gdy nasza wizja na Twoje mieszkanie Ci się spodoba, rozpoczniemy współpracę. Przygotuj się na efekt wow po zakończeniu prac.

  Zamów bezpłatną wycenę

  Prześlij nam swój numer telefonu, a także jeśli posiadasz rzut mieszkania, w ciągu 48h skontaktujemy się z Tobą,
  aby umówić się na spotkanie i przygotować plan na Twoje mieszkanie.

  Formularz Kontaktowy

   Jakie usługi Cię interesują?