Wykończenia mieszkań pod klucz

Przejmiemy za Ciebie cały proces wykończeniowy Twojego wnętrza. Przygotujemy projekt i listę zakupową, dostarczymy materiały, przeprowadzimy remont, skoordynujemy prace i zadbamy o nadzór nad jakością i terminem realizacji prac, wykonamy meble na wymiar, lustra, a na końcu posprzątamy. Wejdź na gotowe mieszkanie!

Wykończenia mieszkań pod klucz - co to jest?

Remonty i wykończenia mieszkań pod klucz cieszą się w Polsce złą prasą. Wielu naszych klientów mówi nam, że boi się rozpocząć pracę nad mieszkaniem. Obawiają się nieuczciwych fachowców, dotrzymania terminowości, czy mają wyzwania z określeniem budżetu.
Usługa wykończenia mieszkań pod klucz to przejęcie przez nas wszystkich czynności związanych z remontem i wyposażeniem wnętrza. Doprowadzimy Twoje mieszkanie do stanu “do wejścia”, ograniczając Twoje zaangażowanie do akceptacji projektów i listy zakupowej, czyli do minimum.

Kontaktując się z nami, trafisz do miejsca, w którym znajdziesz wszystkie rozwiązania związane z remontem Twojej nieruchomości. Przygotujemy indywidualny projekt z uwzględnieniem Twoich oczekiwań oraz budżetu. Będzie on funkcjonalny, przemyślany oraz dostosowany do potrzeb. Jeszcze przed wejściem ekipy remontowej otrzymasz rzuty techniczne, (opcjonalnie wizualizację), a także zweryfikujesz listę zakupową. Prace wykończeniowe przeprowadzą nasze ekipy remontowe, z którymi pracujemy od lat, co jest gwarancją fachowości usług oraz terminowości wykonywanych prac. Współpracujemy ze sprawdzonymi branżystami z każdej dziedziny, dlatego mamy możliwość wykonania mebli na wymiar, luster, klimatyzacji, wyposażenia AGD itp. Nad całością projektu będzie czuwał koordynator remontu - dedykowany opiekun inwestycji. To on dokona wszelkich zakupów, zamówi i dostarczy materiały, będzie nadzorował fachowość i terminowość prac wykończeniowych, a także posłuży swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie remontu.

Wykończenie mieszkania pod klucz świadczymy na terenie Krakowa i okolic, jeśli Twoje mieszkanie znajduje się w innej lokalizacji, zapraszamy do skorzystania z innych naszych usług, takich jak projektowanie wnętrz!Realizacje pod klucz świadczymy na terenie Krakowa i okolic, jeśli Twoje mieszkanie znajduje się w innej lokalizacji, zapraszamy do skorzystania z innych naszych usług: Projektowanie wnętrzwykończenie mieszkania pod klucz kraków

Jak wygląda proces współpracy?

1.

Spotkanie i wstępna wycena

Umawiamy się na spotkanie, sprawdzamy Twoje potrzeby, budżet, określamy standard wykończenia i zakres prac. Po spotkaniu przesyłamy wycenę obejmującą całościowe wykończenie wraz z materiałem.

2.

Umowa na prace wykończeniowe

Umowa gwarantuje Ci termin prac, budżet oraz jakość materiałów, w jakich się poruszamy. Kwota z umowy zawiera zarówno koszt pracy jak i materiałów użytych do remontu.

3.

Projekty, lista zakupowa

Organizujemy spotkanie z naszymi projektantami. Poznajemy Twoje potrzeby estetyczne, wspólnie ustalamy styl mieszkania. Przygotowujemy indywidualne projekty techniczne, listę zakupową materiałów oraz opcjonalnie wizualizacje. Etap kończy się akceptacją projektu oraz ustaleniem finalnego kosztorysu.

4.

Aneks do umowy na prace dodatkowe

Wspólnie z projektantem możesz dojść do wniosku, że układ pomieszczeń nie jest idealny, ustalić inne zmiany budowlane, bądź też zaplanować meble na wymiar. Wszystkie te zmiany dopisujemy aneksem to pierwotnej umowy na prace wykończeniowe.

5.

Kompleksowy remont

Przystępujemy do prac remontowych. Nad całością remontu czuwa dedykowany opiekun, to on dokonuje wszelkich zakupów. Dostarczamy wszystkie materiały, na bieżąco sprawdzamy jakość wykonywanych prac, co tydzień przesyłamy zdjęcia z postępu remontu. Możesz jechać na wakacje – wszystkim zajmiemy się za Ciebie.

6.

Oddanie mieszkania

Sprzątamy dokładnie po remoncie i przekazujemy klucze do gotowego mieszkania.
Jesteś zainteresowany kompleksowym wykończeniem mieszkania? Zadzwoń lub napisz wiadomość, a umówimy się na spotkanie, aby określić Twoje potrzeby i wycenić prace.
Umów się na darmowe spotkanie

Indywidualna wycena wykończenia pod klucz

Każde mieszkanie jest inne, dlatego wycenę wykończenia mieszkań pod klucz w Krakowie i okolicach zawsze przygotowujemy indywidualnie. Słuchamy Twoich potrzeb i oczekiwań, doradzamy i w oparciu o te informacje staramy się przygotować dla Ciebie wycenę. Usługę wykonujemy zawsze z materiałem wykończeniowym, więc rodzaj materiałów wykończeniowym będzie miał spory wpływ na cenę (np. jest inna cena panelu laminowanego a inna deski barlineckiej. Inne czynniki mające wpływ na cenę to: metraż, standard wykończenia, zakres prac, ilość łazienek.

Chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztowało wykończenie pod klucz Twojego mieszkania? Napisz do nas!
  wykończenia mieszkań pod klucz kraków

  Zakres wykonywanych prac wykończeniowych

  Usługę wykończenia mieszkań świadczymy kompleksowo, natomiast jej zakres uzależniony jest od Twoich potrzeb. Zakres podstawowy oraz możliwości jego rozszerzenia przedstawia poniższa tabela:

  Zakres podstawowy:
  Wsparcie projektowe
  Układ funkcjonalny
  Rzuty techniczne zmienianych instalacji (elektryka, wod-kan, sufity podwieszane)
  Rzuty techniczne ścian w łazience
  Lista zakupowa
  Więcej na temat projektów wnętrz pod linkiem: Projektowanie wnętrz
  Usługa wykończeniowa
  Gruntowanie i malowanie na dowolny kolor
  Układanie podłóg
  Układanie listew przypodłogowych
  Wykończenie łazienek (hydroizolacja, płytki, montaż armatury łazienkowej)
  Montaż drzwi
  Montaż lamp
  Wnoszenie, wynoszenie, utylizacja odpadów
  Sprzątanie po pracach budowlanych
  Materiały budowlane
  Farby, grunty, kleje, silikony, akryle folie i wszystkie inne potrzebne do wykonania prac
  Materiały wykończeniowe
  Podłogi
  Listwy przypodłogowe
  Drzwi
  Lampy
  Łazienki: płytki, stelaże i misy WC, wanny, prysznice, odpływy liniowe, armatura, umywalki baterie itp.
  Koordynacja prac i zamówień
  Zamówienia i dostarczenie wszystkich materiałów
  Nadzór nad pracami wykonawców
  Pilnowanie jakości i terminowości prac
  Bieżące raportowanie o postępach prac
  Możliwość rozszerzenia o:
  Rozszerzony projekt
  Wizualizacje
  Rzuty techniczne wszystkich ścian
  Rozrys mebli kuchennych
  Dodatkowe prace budowlane i wykończeniowe wraz z materiałem
  Gładzie
  Zmiany instalacji (wod-kan, elektryka)
  Montaże led
  Wyburzenia, stawianie nowych ścian
  Suche zabudowy g-k, sufity podwieszane
  Wykończenia ścian (tapety, lamele, tynki dekoracyjne, cegły itp.)
  Wykończenia okien (szyny sufitowe, osłony, rolety itp.)
  Inne (praktycznie wszystko co jest dostępne na rynku)
  Zabudowy na wymiar
  Meble kuchenne
  Meble łazienkowe
  Szafy
  Meble tapicerowane
  Inne
  Lustra na wymiar
  Łazienkowe oraz inne części mieszkania
  Schody
  Drewniane
  Okładane płytkami
  Strychowe
  AGD
  Sprzęt kuchenny
  Klimatyzacja
  Jednostki oraz podłączenie do kanalizacji
  Inne
  Praktycznie wszystko co jest dostępne na rynku

  Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Dlaczego warto wykończyć mieszkanie z Loftful?

  Sprawdzone ekipy remontowe

  Ekipy, z którymi współpracujemy, wykonały dla nas wiele remontów, co daje gwarancję jakości i terminowości.  Oryginalny projekt i wizualizacje

  Przed rozpoczęciem remontu przygotujemy projekt i opcjonalnie wizualizację. Zaaranżujemy Twoją wymarzoną przestrzeń zgodnie z Twoimi wytycznymi, słuchając Twoich potrzeb. Nasze projekty posiadają nieprzeciętny design z zachowaniem funkcjonalnych rozwiązań.

  Kontrola budżetu wykończeniowego

  Podpisujemy umowę na konkretną kwotę, ryzyko niedoszacowania bierzemy na siebie. Masz pewność, że zapłacisz za wykończenie tyle, na ile się umówimy. Już na etapie wyceny słuchamy Twoich oczekiwań, aby dostosować wykończenie do Twoich potrzeb i budżetu.

  Oszczędność czasu i spokój

  Przejmujemy cały proces remontowy, nad wszystkim czuwa dedykowany koordynator – możesz jechać na urlop, a po powrocie wejść na gotowe mieszkanie.

  Bezpieczeństwo i gwarancja

  Dajemy gwarancję na wykonane prace. Zarówno My jak i nasi podwykonawcy mamy wykupione polisy OC, co gwarantuje Ci bezpieczeństwo.

  Terminowość

  Wykończenie mieszkania to proces. Dzięki dziesiątkom zakończonych remontów i nabytemu doświadczeniu dokładnie wiemy, co robić krok po kroku, aby oddać mieszkanie na czas.

  Co dalej?

  Jesteś zainteresowany kompleksowym wykończeniem mieszkania? Zadzwoń lub napisz wiadomość,
  a umówimy się na spotkanie, aby sprawdzić Twoje potrzeby i wycenić prace.

  Zostaw wiadomość

  Jeśli posiadasz rzut mieszkania, to załącz go w wiadomości. Zostaw także numer kontaktowy. Zadzwonimy w ciągu 48 godzin.

  Spotkajmy się

  Jeśli mieszkanie nie jest jeszcze oddane – nic nie szkodzi, spotkamy się przy kawie u nas w biurze, już na podstawie rzutu możemy zaplanować wszystkie prace.

  Propozycja współpracy

  Na podstawie Twoich potrzeb przygotujemy wycenę oraz plan działania.

  Działajmy

  Gdy nasza wizja na Twoje mieszkanie Ci się spodoba, rozpoczniemy współpracę. Przygotuj się na efekt wow po zakończeniu prac

  Zamów bezpłatną wycenę

  Prześlij nam swój numer telefonu, a także jeśli posiadasz rzut mieszkania, w ciągu 48h skontaktujemy się z Tobą,
  aby umówić się na spotkanie i przygotować plan na Twoje mieszkanie.

  Formularz Kontaktowy