Meble na wymiar

Wykonamy dla Ciebie meble na wymiar, zaczynając od mebli kuchennych, przez zabudowy meblowe, szafy wnękowe, meble łazienkowe, po schody.

Czy warto wykonać zabudowę meblową na wymiar?

Meble na wymiar cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic w tym dziwnego - dobrze zaprojektowana zabudowa meblowa pozwala na sprawne zagospodarowanie przestrzeni. Sprawdza się rewelacyjne zarówno w dużych mieszkaniach jak i w małych kawalerkach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Bardzo istotny jest również fakt, że tworząc meble na wymiar, możemy je w pełni dostosować wizualnie do stylu wykończenia danego wnętrza. Ilość płyt meblowych, uchwytów, systemów i rozwiązań jest gigantyczna. Bardzo dużą wartość wnosi zastanowienie się nad potrzebami i stylem życia, a także odpowiednie dobranie rozwiązań. Dobrze zaprojektowane meble, dostosowane do potrzeb użytkownika posłużą latami oraz pozwala czuć się wyjątkowo we własnym mieszkaniu. Co również jest warte podkreślenia - meble wykonywane na wymiar nie muszą być dużo droższe od gotowych kupionych w sklepie. Wszystko uzależnione jest od systemów oraz płyt meblowych zastosowanych w danym meblu.

Jako Loftful zajmujemy się zarówno projektowaniem mebli na wymiar jak również ich wykonaniem. Współpracujemy z doświadczonymi stolarzami, którzy wykonali dla nas duże ilości mebli kuchennych, zabudowy meblowe, mebli łazienkowych, schodów itp. Właśnie ta mieszanka: doświadczenia w projektowaniu oraz sprawdzonych stolarzy sprawia, że realizowane przez nas meble wnoszą unikalną wartość w życie ich użytkowników.

Wierzymy, że meble tak jak i całe mieszkania mają służyć użytkownikowi, a każdy człowiek jest inny i ma różne potrzeby. Dlatego też zawsze przed przystąpienie do projektu mebli badamy dokładnie potrzeby naszych klientów, słuchamy, doradzamy, szukamy rozwiązań. Tylko dzięki temu wykonywane później przez naszych stolarzy meble będą wnosiły unikalną wartość.

Usługę wykonania mebli na wymiar świadczymy w Krakowie okolicach.
Potrzebujesz pełnego wykończenia mieszkania pod klucz? Zapoznaj się z naszą usługą: Wykończenia pod klucz Kraków
Jesteś spoza Małopolski? Nic straconego, możemy wykonać dla Ciebie sam projekt mebli, bądź też projekt całego mieszkania, więcej informacji pod linkiem: Projektowanie wnętrzmeble na wymiar kraków

Zakres wykonywanych mebli na wymiar

Usługę zabudowy meblowej na wymiar świadczymy kompleksowo natomiast, jej zakres uzależniony jest od Twoich potrzeb.

Zakres prac:
Wsparcie projektowe
Doradztwo projektanta
Rozrys mebli na wymiar
Wycena
Meble na wymiar
Kuchnia na wymiar
Szafy wnękowe
Szafy na wymiar
Meble łazienkowe
Stoły / biurka
Meble tapicerowane
Drzwi drewniane
Schody
Koordynacja prac
Zamówienie i dostarczenie wszystkich materiałów
Nadzór nad pracami stolarzy
Sprzątanie po zakończonych pracach
Utylizacja kartonów i odpadków

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

meble na wymiar kraków

Indywidualna wycena mebli na wymiar

Każde meble na wymiar są inne, dlatego też ich wycenę zawsze przygotowujemy indywidualnie. Słuchamy Twoich potrzeb i oczekiwań, doradzamy i w oparciu o te informacje staramy się przygotować dla Ciebie projekt i wycenę. Usługę zabudowy meblowej na wymiar wykonujemy zawsze kompleksowo z projektem i całym materiałem. Bardzo duży wpływ na cenę mebli ma płyta meblowa oraz systemy do przechowywania zastosowane w środku. Potrafią zdażyć się sytuację, że dwie niemal identyczne kuchnie z zewnątrz mocno różnią sie ceną ze względu na systemy w środku.

Chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztowało wykończenie pod klucz Twojego mieszkania?
  wykończenia mieszkań pod klucz kraków

  Jak wygląda proces współpracy?

  1.

  Spotkanie, poznanie potrzeb

  Umawiamy się na spotkanie, badamy na nim Twoje potrzeby, sprawdzamy budżet, pokazujemy przykładowe realizacje i ich wycenę.

  2.

  Umowa na wykonanie projektu technicznego mebli

  Jako że każdy projekt mebli na wymiar jest inny, aby przygotować dokładną wycenę musimy zrobić projekt techniczny mebli. Przed rozpoczęciem prac pobieramy niewielką opłatę, która zostanie odliczona od finalnej ceny mebli na wymiar.

  3.

  Przygotowanie projektu technicznego mebli oraz wyceny

  Organizujemy spotkanie z naszymi projektantami. Badamy Twoje potrzeby estetyczne i wizualne, pytamy o budżet, doradzamy rozwiązania. Przygotowujemy projekt techniczny Twoich mebli wraz z wyceną. W razie potrzeb modyfikujemy projekty tak, aby były dostosowane do Ciebie. Etap kończy się akceptacją mebli i kosztorysu.

  4.

  Umowa na wykonanie mebli na wymiar

  Podpisujemy umowę na wykonanie mebli. Zapewnia Ci ona cenę, terminy oraz gwarancję na wykonane prace

  5.

  Wykonanie mebli na wymiar

  Po podpisaniu umowy na wykonanie mebli pobieramy zaliczkę i zamawiamy wszystkie materiały, następnie nasi stolarze obrabiają je, dostarczają i wykonują meble na wymiar u Ciebie w mieszkaniu.

  6.

  Oddanie zakończonych prac

  Sprzątamy dokładnie po zakończonych pracach, utylizujemy kartony i odpady. Możesz się już cieszyć nowymi meblami.
  Jesteś zainteresowany zabudową meblową na wymiar? Zadzwoń lub napisz wiadomość, a umówimy się na spotkanie, aby określić Twoje potrzeby i oszacować prace.
  Umów się na darmowe spotkanie

  Dlaczego warto wykończyć meble na wymiar z Loftful?

  Sprawdzeni stolarze

  Stolarze, z którymi współpracujemy, wykonali dla nas olbrzymią ilość mebli, co daje gwarancję jakości i terminowości.


  Projekt i doradztwo

  Nasza praca rozpoczyna się od poznania Ciebie, Twoich potrzeb, doradztwa i przygotowania projektu. Masz pewność, że Twoje meble będą dostosowane do Ciebie i Twojego wnętrza.

  Kontrola budżetu na meble

  Wraz z projektem przygotowujemy wycenę, projekt mebli możemy modyfikować na różne sposoby aby dostosować do Twoich możliwości finansowych. Po zaakceptowaniu projektu podpisujemy umowę gwarantującą cenę.

  Meble na miarę

  Wykonane przez nas meble na wymiar będą dostosowane do Ciebie i Twojego wnętrza. Zaosczędzisz tym samym przestrzeń w mieszkaniu jednocześnie zachowując pełną funcjonalność.

  Bezpieczeństwo i gwarancja

  Dajemy gwarancję na wykonane prace. Zarówno My jak i nasi podwykonawcy mamy wykupione polisy OC, co gwarantuje Ci bezpieczeństwo.

  Terminowość

  Wykonanie zabudowy na wymiar to proces. Dzięki dziesiątkom wykonanych mebli i szerokiemu wachlarzowi dostawców wiemy, co robić krok po kroku, aby oddać prace w terminie.

  Zobacz zrealizowane przez nas mieszkania i zabudowy na wymiar

  Co dalej?

  Jesteś zainteresowany zabudową meblową na wymiar? Zadzwoń lub napisz wiadomość,
  a umówimy się na spotkanie aby sprawdzić Twoje potrzeby

  Zostaw wiadomość

  Jeśli posiadasz rzut mieszkania, to załącz go w wiadomości. Zostaw także numer kontaktowy. Zadzwonimy w ciągu 48 godzin.

  Spotkajmy się

  Jeśli mieszkanie nie jest jeszcze oddane – nic nie szkodzi, spotkamy się przy kawie u nas w biurze, już na podstawie rzutu możemy zaplanować wszystkie prace.

  Propozycja współpracy

  Na podstawie Twoich potrzeb przygotujemy plan działania.

  Działajmy

  Gdy nasza wizja na Twoje mieszkanie Ci się spodoba, rozpoczniemy współpracę. Przygotuj się na efekt wow po zakończeniu prac.

  Zamów bezpłatną wycenę

  Prześlij nam swój numer telefonu, a także jeśli posiadasz rzut mieszkania, w ciągu 48h skontaktujemy się z Tobą,
  aby umówić się na spotkanie i przygotować plan na Twoje mieszkanie.

  Formularz Kontaktowy